Czy urządzenie wielofunkcyjne to dobry pomysł?

urządzenie wielofukncyjne hp 4535

Kupowanie drukarki często wiąże się z problemem wyboru konkretnego rodzaju urządzenia. Czy ma to być typowa i zwykła drukarka, czy może sprzęt wielofunkcyjny, który dodatkowo zamontowany ma w sobie skaner? Wydawać by się mogło, że lepiej jest mieć sprzęt charakteryzujący się możliwie największą ilością funkcji, jednak wybór ten nie do końca jest tak oczywisty.

Czemu nie urządzenie wielofunkcyjne?

Teoretycznie im dany sprzęt ma więcej funkcji, tym powinien być lepszy, ponieważ będzie bardziej uniwersalny. Co jednak w sytuacji, gdy posiada się ograniczoną ilość miejsca? Taki problem wbrew pozorom jest bardzo częsty w przypadku przestrzeni wokoło biurkowej, gdzie wciśnięcie dodatkowego urządzenia stwarza niemałe problemy. Kłopot jednak zaczyna się dopiero wtedy, gdy zmieścić trzeba urządzenie wielofunkcyjne, które często jest nawet większe niż monitor komputerowy.

Dodatkowo nadmienić należy fakt, że są to sprzęty, które, aby kosztowały odpowiednie dla klientów ceny, muszą posiadać obcięte niektóre możliwości. I tak skaner może być nieco gorszy niż osobny, jak również sama drukarka może generować nieco gorsze i mniej ekonomiczne wydruki.

A może hp deskjet ink advantage 4535?

Co jednak stoi za sukcesem takiego modelu jak hp deskjet ink advantage 4535? Przecież to typowe urządzenie wielofunkcyjne, a mimo to cieszy się bardzo dużą popularnością.
Spowodowane jest to maksymalnie dużym zniwelowaniem powyższych wad tego typu urządzeń.
Hp deskjet ink advantage 4535 i materiały eksploatacyjne jest przede wszystkim stosunkowo tani, ma bardzo małe wymiary, a dodatkowo jego funkcje w żadnym wypadku nie są poddane cięciom, i dzięki temu potrafi zawstydzać swoimi możliwościami nawet znacznie droższe drukarki.
Jeśli dodać do tego faktu to, że jego eksploatacja jest bardzo tania za sprawą szerokiego dostępu do tuszów, uzyskuje się sprzęt, którego po prostu żal nie kupić.