Drukarka Canon Pixma TS705

Canon jest jedną z najlepszych firm w zakresie przetwarzania obrazu od lat ’80. Obecnie może szczycić się tytułem największego dostawcy rozwiązań w zakresie przetwarzania obrazu dla klientów przemysłowych, biznesowych i prywatnych. Od samego powstania marki Canon rozwija technologie tworząc coraz lepsze rozwiązania. 

Canon Pixma TS705 jest niewielkich rozmiarów 5-atramentową drukarką. Może pomieścić aż 350 arkuszy i umożliwia drukowanie wysokiej jakości profesjonalnych dokumentów. 

Prosta łączność

Każde urządzenie inteligentne, takie jak laptop, smartfon lub komputer stacjonarny może połączyć się z drukarką Pixma TS507, poprzez sieć Ethernet. 

Drukarka Canon Pixma TS705 jest kompatybilna z aplikacją Canon PRINT, usługą AirPrint dla IOS oraz Mapria dla systemy Android.

Wydajna i ciągła praca

Duża pojemność drukarki – aż 350 arkuszy papieru oraz możliwość dwustronnego podawania zapewnia drukowanie bez zbędnych przerw, natomiast wyświetlacz LCD podaje wszelkie istotne informacje dotyczące między innymi pozostałej ilość atramentu.

Drukarka pozwala na zastosowanie kaset o pojemności XL oraz XXL, które zapewniają nawet 3 -krotnie więcej wydrukowanych stron od ich standardowych odpowiedników. Świetnie sprawdzą się w przypadku użytkowników drukujących wiele dokumentów.

Kasety są ponadto bardzo wydaje, a opcja dwustronnego drukowania automatycznego pomoże zaoszczędzić papier.

Świetna jakość wydruku

Każdy pojedynczy dokument będzie wyglądał bardzo profesjonalnie, z to dzięki zastosowaniu 5 oddzielnych pojemników z atramentem. Wszystkie obrazy będą żywe i dokładnie co pozwala na wyraźne przekazanie ważnych danych.

Wielofunkcyjność

Canon Pixma TS705 pozwala na drukowanie wielu różnych formatów i rodzajów druku. Decydując się na tą drukarkę otrzymujesz możliwość druku na papierach samoprzylepnych, magnetycznych lub kwadratowych. 

Istnieje również możliwość wydruku naklejek na paznokcie.