Tusz HP 3525. Tu nie warto szukać oszczędności

Tusz do drukarki bardzo często jest dość drogi. Zakup oryginalnego pojemnika z tuszem to nierzadko koszt przekraczający sto złotych. Czy tusz HP 3525 jest także tak drogi? W przeciwieństwie do tuszy do innych drukarek, tusz do drukarki HP 3525 to niski wydatek. Co więcej, wybierając zamiennik HP 3525 można mieć pewność sporych oszczędności finansowych.

Tusz do drukarki HP 3525. Jak wygląda? 

Komplet tuszu do drukarek to najczęściej dwa takie same plastikowe pojemniki. Pierwszy to pojemnik z tuszem czarnym, drugi zaś to pojemnik z tuszami, zapewniającymi drukowanie w kolorze. Ten pojemnik jest identyczny jak pojemnik, z tuszem czarnym, jednak wewnątrz jest podzielony na trzy części, gdzie znajdują się osobne kolory tuszu. Trzy barw, zmieszane ze sobą w odpowiednich proporcjach zapewniają możliwość drukowania każdego koloru. Minusem takiego rozwiązania jest to, że pojemnik jest do wymiany nawet wtedy, gdy skończy się tylko jeden z trzech kolorowych tuszy.  

Hp deskjet ink advantage 3525 tusz jest nieco inny Komplet to nie dwa a cztery pojemniki. Pierwszy zawiera tusz czarny, trzy kolejne tusze kolorowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu, hp deskjet ink advantage 3525 tusz to drukowanie zdecydowanie tańsze. Gdy skończy się bowiem jeden z kolorów, można wymienić tylko ten pojemnik, zamiast kupować i wymieniać skomplikowany i drogi pojemnik na tusz kolorowy, zawierający tusze trzech barw. 

Cena tuszy HP 3525

Koszt zakupu tuszy HP 3525 jest minimalny. Już za kilkadziesiąt, niekiedy nawet za trzydzieści kilka złotych, można kupić komplet tuszy do tej drukarki. Przeciętnie jeden pojemnik z tuszem wystarcza na wydrukowanie około 550 stron, więc biorąc pod uwagę koszt zakupu a także ilość wydruków, można śmiało stwierdzić, że koszty eksploatacji drukarki z tuszami HP 3525 są minimalne. Warto więc używać tej drukarki i szukać miejsca, gdzie tusze do niej sprzedawane są najtaniej. 

Tusz HP 3525 dostępny na https://www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-ink-advantage-3525-all-in-one-zamienniki-oryginalne-c-10222010042.html