Canon PIXMA MG3650S – połączenie skanera i drukarki do zastosowań konsumenckich

W dzisiejszych czasach każdy może posiadać profesjonalny sprzęt biurowy – również w warunkach domowych. Przykładem tego jest urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma mg3650s, które posiada funkcję skanera oraz drukarki atramentowej.

Posiada ono atrakcyjną specyfikację, która pozwoli na spokojną eksploatację przez długie lata. Jak się prezentuje oraz na co można liczyć po zakupie tego rozwiązania? Odpowiedź znajdziesz w treści poniższego tekstu.

Tradycyjny druk z użyciem atramentu z kasetami XL

Pierwszą rzeczą, o której myślimy w przypadku takich urządzeń jak Canon Pixma mg3650s jest cena, jaką będziemy musieli zapłacić w związku z eksploatacją. Tusze musimy kupować zawsze, kiedy chcemy wydrukować zdjęcie zadowalającej jakości, a to właśnie do tego został stworzony zaprezentowany produkt.

Producent oferuje nam pakiety oszczędnościowe zawierające wydajne kasety XL z atramentem i papier fotograficzny. Z racji faktu, że mamy do czynienia z drukarką atramentową, to chcąc zadbać o ciągłość użytkowania, powinniśmy wybierać atramenty w opakowaniach XL lub XXL. Kolorowy atrament będzie obejmował kasety z pokryciem palety barw CMYK.

Urządzenie, które sprawdzi się w przypadku domowego biura

Co sprawia, że urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma mg3650s jest rekomendowane do domowego biura? Przede wszystkim jest to rozwiązanie uniwersalne, które pozwoli na wysokiej jakości wydruk tekstu, dokumentów, ale też zdjęć. Można z niego więc korzystać nie tylko w godzinach pracy.

Specyfikacja tego urządzenia obejmuje wyposażenie w najnowsze technologie: WiFi pozwalające na bezprzewodowe drukowanie oraz wydawanie poleceń, wsparcie przez aplikację mobilną Canon Print, połączenie z chmurą Cloud link Pixma.

Co wyróżnia Canon Pixma mg3650s na tle innych propozycji? Otrzymujemy kartridże w technologii FINE, które są szczelne i zabezpieczone przed wyciekiem. Papier podawany jest od przodu, co zapewnia większą wygodę. Wspierany jest druk dwustronny, dzięki czemu oszczędzimy papier.

Urządzenie wielofunkcyjne Canon Pixma mg3650s dostępne na stronie DrTusz.pl.